...ME .... Lookbook ....Fashion .... Cosmetics .... Shop ....Food

Lidská demence a ubohost ?

16. dubna 2012 v 22:57 | An Booze
Že se dnes už ani nepozastavuju nad tím, co se děje. ZDROJ .
Ano o tomhle už jsem slyšela, ale nevěnovala jsem tomu větší pozornost. Až, když jsem u blogu, který navštěvuji na blogspotu na to narazila po 2. Nerada jsem cpu i já tohle video, ale článek o tom prostě napsat musím a musím se s někým podělit o můj názor.
Nechápu a ani nikdy nepochopím, kam ta lidská hloupost spěje, copak je tohle normální ? Natáčet rozchod ? .Jakoby ta slečna z toho už nebyla tak dost špatná, a teď ji ještě čeká ponížení před několika tisíci lidma. Bože, ten kdo to natočil a zveřejnil je ... s prominutím totální vůl. I kdyby se stalo cokoliv, tohle si nikdo nezaslouží, no ne ? nebo se pletu ? Nevím. Sic já na místě té holky bych ho neprosila a k tomu ho přemlouvat bych se v životě nesnížila,když ji tam nadává a posílá někam. Takhle zacházet bych ze sebou nenechala, copak nemám úctu, nějakou tu hrdost ? Mám, ale slečně asi chybí. Měla se na něj vykašlat a odejít, a ne se nechat takhle ponižovat. Ale budiž, nechala. Což neznamená, že tohle je správné .. rozhodně není. Není to k smíchu, je to potupné pro obě strany, jak pro tu holku z videa tak pro toho kluka a pro toho kdo to natáčel, nevím jestli on nebo nějaká 3. osoba, ale hlavně to bude podle mého všem připadat dosti ubohé, trapné a nevhodné. Po mém jsou pitomci i ti, kteří se tomu smějí a připadá jim to buhví jak vtipné, že tam ten kluk fuckuje holku. To už i o něm něco svědčí. Je si jistý, že je tak nahoře, aby mohl takhle ponižovat holku s kterou chodil apod. Tak co, jaký Vy na to máte názor ??? . Nemohu se ani vyjádřit, když jsem to shlédla, měla jsem miliony pocitů . Nikdy takhle nechci dopadnout, v kůži té holky a ani jako ten kluk a ten kdo to natáčel. Musela bych se hanbou propadnout. Zase se projevili . ... v ČR ... ''inteligentní lidé''.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Beat Beat | 17. dubna 2012 v 8:22 | Reagovat

Mám podobný no skoro stejný názor jako ty. Ta slečna se ale zase shodila takhle sama. Kdyby měla víc sebeúcty tak by takhle neprosila tudíž by se v tom videu nemusela takhle ''ztrapnit''. Na druhou stranu je hnus že to někdo natáčel.. Ehm no a ten přítel? Trošku od něho hnusné jasně možna ho to už pak štavalo že pořád 'prosím,prosím' ale zase.. :/ No nevím podle mě rozhodně to video nemělo přijít na internet. Protože bylo vidět že je z toho rozchodu i tak celá špatná.. a ještě tohle.. :x no musí se cítit ted' děsně.

2 MiSs Cute MiSs Cute | 19. dubna 2012 v 22:21 | Reagovat

Přesně tak! Psala jsem o tom článek na blogu! a ještě jsem ta špatná nakonec já! :D vEDU DEMENTNÍ EMO BLOG A MĚLA BYCH SE ODPOJIT Z INTERNETU! přitom oni jsou ti ubožáci! nechápu prostě jak se můžou smát! Si kdyžtak ten článek přečti a to jsem blog nikdy nikam nesdílela zajímalo by mě kdo ho sdílel a přidali se nadšenci tohoto dementního videa!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama